Suport

Vodafone One

Ndihmë & Udhëzime
Kërko në forum:
Përgjigju
Community Manager
Postime: 185
Regjistruar: ‎02-08-2013
Zgjidhje e Pranuar

Dhuratat

[ Ndryshuar ]

Me Vodafone One mund te perfitoni nje sere dhuratash si:

 

*Kohe bisede falas     *Paketa Interneti me MB    *Aparate te ndryshme celulare

 

Perzgjedhja e dhurates behet nepermjet nje telefonate drejt kodit 130 duke ndjekur udhezimet perkatese te sekretarise.

 

Mesazhi 1 nga 6 (13.376 Shikime)
Kontribues me Vlere
Postime: 28
Regjistruar: ‎25-09-2013

Për: Dhuratat

pershendetje. e kam biseduar edhe njeher kete tem dhe po ju a vendos edhe njeher ne dukje juve si Vodafone

nje njeri qe konsumon 1000 leke ne muaj me oferten e club dhe perfiton 100 pike dhurat ne fund te viti ka 1200 pike dhurate nga ju ne 2 vjet ka 2400 pike pasi kalojn 2 vjet piket filloin e fshihen qe nga fillimi me nje fjale une kam konsumuar 240 mije leke ne 2 vjet dhe ju telefonin me te afert Aparat celular Vodafone 455 e keni me 4500 pike.

tani te mendojm pak faktin qe jemi ne shqiperi dhe qe bosat tuaj administratora ta mendojn si populli jo si vetne e tyre ku gjen ti njeri qe te shpenzoj muaj per muaj minimalja 2000 leke ne muaj ne cel dhe qe ne fund te dy vjetve ti te tallesh duke i dhene atij nje dhurat prej 15 euro. ai telfon skandaloz koston e ka 15 euro. keshtu qe filloni beni disa ndryshime. ju i shifni vet klientat qe jane klienta te regullt qe kane vite me ju dhe konsumojn leke cdo muaj me ju mos u tallni dhe asnje telefon 15 euro nuk te beni dhurat per 240 mije leke shpenzime ne 2 vjet. besoj se nuk e kam gabim arsyetimin.

Deri sa provat ti gjej vet i pari. atehere asgje nuk besoje.
Mesazhi 2 nga 6 (13.248 Shikime)
Këshilltar i Rastësishëm
Postime: 7
Regjistruar: ‎02-09-2013

Për: Dhuratat

O Sokol, ti se ke keq po une me sa jam informuar me kane thene qe pike nuk fitohen vetem nga rimbushjet!

Fiton edhe me aktivizim ofertash ose Tune Me. Pastaj edhe ti mer burre, vetem telefonin shikon! 

Aty ka edhe dhurata te tjera, telefonin e marrin ata qe kane me shume leke!

Une per vete kam marre kohe bisede falas, bereqaves! Qyl eshte, fundja une ato leke i hedh se me duhen...kjo eshte dicka shtese! Mos u bej kaq pesimit! Idealja do ishte mos ta kishin ate skadencen se kshu do kemi me shume mundesi per ti kapur ato dhuratat e mira! 

 

Do behet me mire po he!  

 

 

 

Mesazhi 3 nga 6 (13.224 Shikime)
Kontribues me Vlere
Postime: 28
Regjistruar: ‎25-09-2013

Për: Dhuratat

Postuar nga Apple iPhone
Nuk e di se si e menaxhon ti cel po une per vete beje ofert mujore cdo muaj nuk kam nevoje te mar ato minutat ose sms qe do me japin ata kshu qe si puna ime besoj se ka shume. Po ketu e kam fjalen qe pse nuk bejn ca dhurata te shemtuara nga 10 euro nje cel 455 per te gjithe ata qe ne 2 vitet e fundit kane hedhur 20000 leke telefonit.
Deri sa provat ti gjej vet i pari. atehere asgje nuk besoje.
Mesazhi 4 nga 6 (13.220 Shikime)
Expert
Postime: 27
Regjistruar: ‎28-03-2014

Për: Dhuratat

Pershendetje Teko

 

Edhe une do te isha dakort qe piket te mos skadonin per 2 vjet por me shume , te pakten 4 vjet dhe abonenti te njoftohej automatikisht me sms 1 jave perpara se piket te skadonin ne menyre qe ata ti perdornin piket.

 

Faleminderit

Mesazhi 5 nga 6 (12.507 Shikime)
Highlighted
Vizitor i Shpeshtë
Postime: 5
Regjistruar: ‎03-03-2014

Për: Dhuratat

Postuar nga Samsung GT-N7105
Pse duhet te kete nje skadence pikesh! Kur klientet vazhdojn te jene pjese e kesaj kompanie prej vitesh. Ne kete menyre e vlersoni me shum klientin dhe jo me pseudo oferta.
Mesazhi 6 nga 6 (11.403 Shikime)