Suport

Ofertat Vodafone Club

Ndihmë & Udhëzime
Kërko në forum:
Përgjigju
Highlighted
Koleksionist i Rastesishem
Postime: 1
Regjistruar: ‎27-05-2017

kohezgjatja e ofertave

Postuar nga Samsung SM-J320H
Pershendetje.
Une jam nje nga perdoruesit me besnik te vodafonit dhe ankesa ime lidhet me faktin qe paketa e blere nuk perfundon ne daten e blerjes por 3 dite para dhe mbi te gjitha tani kam aktivizuar nje nga paketat extra dhe nga 4 GB me kane mbetur vetem 1700MB edhe pse nuk kam lundruar shume ne internet.
ne daten 20 maj kam bere oferten dhe eshte e pamundur qe per 6 dite te kem harxhuar 2300 MB.
Shpresoj te mar nje pergjigje nga ju.Faleminderit
Mesazhi 1 nga 2 (206 Shikime)
Kontribues i Besuar
Postime: 56
Regjistruar: ‎27-12-2013

Për: kohezgjatja e ofertave

Postuar nga Nokia Lumia 830
Ofertat e Vodafone dhe gjithe kompanive te tjera qe ofrojne sherbime per celulare kane kohzgjatje 4-Javore, kjo gje te behet e ditur ne momentin kur ben oferten.
Interneti harxhohet shume shpejt edhe per 6 dite. Futu tek Data Usage dhe shikoje se tek kush aplikacion ke harxhuar me shume internet. Ta garantoj une qe vodafone ska lidhje ne konsumin tend te internetit, ata nuk te japin me pak MB sec te takojne. Thjesht ti i ke harxhuar
tejanaqkilica
Mesazhi 2 nga 2 (164 Shikime)