Suport

Ofertat Vodafone Club

Ndihmë & Udhëzime
Kërko në forum:
Përgjigju
Vizitor
Postime: 1
Regjistruar: ‎20-05-2017

Cmimi i offertave

Postuar nga Samsung GT-I9301I
Kam kaq vite me vodafone . Jam ndjere gjithmone mire por ndryshimi i cmimeve dhe permbajtja e offerta m kane lene te pakenaqur. Nk po aktivizoj me offerta sepse po pres nje reagim nga ju per kerkesen time. Kam kerkuar te kem nje ulje ne cmim ose perndryshe jam i detyruar te ndryshoj . Pres nje pergjigje ngs ju. Flm
Mesazhi 1 nga 2 (220 Shikime)
Highlighted
Kontribues i Besuar
Postime: 56
Regjistruar: ‎27-12-2013

Për: Cmimi i offertave

Postuar nga Nokia Lumia 830
Tani e kuptoj si ndihen italianet kur na marrin ne te telefon dhe kerkojne llogari ku i humben 50cent.
Kshu funksionon kjo pune. Te gjitha kompanite bashkpunojne qe te ofrojne te njejtin sherbim me pak a shume te njejtat cmime ne menyre qe te maksimilizojne fitimet e tyre.
Economics 101
tejanaqkilica
Mesazhi 2 nga 2 (201 Shikime)