Suport

Oferta të tjera

Ndihmë & Udhëzime
Kërko në forum:
Përgjigju
Kontribues i Besuar
Postime: 56
Regjistruar: ‎27-12-2013
Zgjidhje e Pranuar

Oferta.

Pershendetje, jam nje perdorues i nje numri vodafone nrm, dhe deshiroja ti drejtohesha administratoreve (nqs eshte dikush qe i kontrollon forumet). 
Behet fjale per ofertat Mujore, Parapagese/Kontrate, duke qene se jam nje perdorues qe me se shumti perdor Internetin, ajo qe me intereson me shume eshte pikerisht nje plan tarifor me internet pa limit, dua te di a ekziston nje oferte e tille apo jo, nqs po, doja ndonje detaj me shume pasi ne site-n tuaj, nuk mund te gjeja asnje info, shum i hallakatur mes gjithe asaj rremuje. Gjithsesi, per kete doja te interesohesha, PLAN TARIFOR ME INTERNET PA LIMIT, sepse zakonisht nga oferta me 4000 njesi komunikimi SMS/Minuta, ne fund te muajit me ngelin rreth 3800, dhe nqs ka mundesi doja ti shfrytezoja me mire. 
Ju faleminderit... ah dhe meqe jemi, sherbimin qe njofton per perfundimin e ofertes bejeni te njoftoje 5 minuta para, dhe jo fill pasi tme konsumoje te gjitha leket qe gjenden ne llogarine time sepse eshte, epo le ta quajm vjedhje nga ana juaj Buzëqeshja i Lumtur

tejanaqkilica
Mesazhi 1 nga 3 (4.108 Shikime)
Moderator
Postime: 133
Regjistruar: ‎10-08-2013

Për: Oferta.

[ Ndryshuar ]

 

Pershendetje tejanaqki,

 

Deri tani planet tona tarifore ofrojne nje sasi te percaktuar GB internet kundrejt nje tarife fikse mujore/ javore / ditore sipas paketave qe aktivizoni ( normalisht duke patur parasysh edhe mundesite tuaja ).

Ideja eshte qe ju te keni ne dispozicion me teper GB ne muaj, ne ofrojme posacerisht mundesine qe ju te aktivizoni me shume se nje oferte mujore brenda 30 diteve. Ne kete menyre ju mund te perfitoni deri ne 9 GB ne muaj nese aktivizoni 3 here oferten Mujore Extra psh. Ky ndryshim eshte bere pra per ti ardhur ne ndihme te gjithe klienteve tane.

 

Nese je i interesuar per nje numer me kontrate, plani qe ju ofron me teper GB Internet dhe minuta, SMS pa limit eshte Vodafone RED 4. Mund te klikosh ne link per me teper detaje.

Per sa i perket mesazhit njoftues per perfundimin e paketes te sugjerojme te perdoresh My Vodafone e cila ju lejon te kontrolloni ne kohe reale perdorimin e te gjitha njesive te paketave qe aktivizoni. Buzëqeshja Shkelje Syri

 

Duke te falenderuar qe je bere pjese e Forumit tone, urojme te jesh anetar i rregullt i joni! Buzëqeshja i Lumtur

 

Mati
Moderator
Forumi Vodafone Albania
Mesazhi 2 nga 3 (4.103 Shikime)
Highlighted
Kontribues i Besuar
Postime: 56
Regjistruar: ‎27-12-2013

Për: Oferta.

Postuar nga Android 4.0
Nuk eshte zgjidhje te aktivizosh 3 oferta ne muaj, sigurisht, behrt, por nuk eshte zgjidhje pasi per mua do ishte me e leverdisshme sikur, 3x1600=4800 leke, me 5000 leke(ose me pak)/muaj mund te perfitoje internet palimit, duke sakrifikuar me shume se gjysmat e sms, por gjithsesi kjo nuk eshte ne doren tuaj, le te presim e shpresojme per ndonje levizje te mire ne ofertat e Vodafone,
Per sa i perket My Vodafone, eshte proceeees shuuume i gjate, hap telf, hap browser, logohu, navigo per tek sherbimi i kerkuar, kontrollo oferten, jepi log out e mbylle, shume gjate, aq me teper kur je ne levizje behet gati e pamundur
tejanaqkilica
Mesazhi 3 nga 3 (4.098 Shikime)