Suport

Ndërrimi i viteve

Ndihmë & Udhëzime
Kërko në forum:
Përgjigju
Moderator
Postime: 21
Regjistruar: ‎10-08-2013
Zgjidhje e Pranuar

Shpreh deshiren...

[ Ndryshuar ]

Miq, jemi shume afer nates se nderrimit te viteve! Besoj jeni ende duke u marre me pergatitjet dhe organizimet!
Pas nje darke plot me kalori Santa te gjithe mendojme si ishte 2013 dhe deshirat per vitin e ardhshem. Pyetja eshte cfare prisni nga 2014?

Mesazhi 1 nga 8 (8.022 Shikime)
Vizitor
Postime: 2
Regjistruar: ‎13-09-2013

Për: Shpreh deshiren...

do doja nje telefon dhurat nga ju Vodafone Albania... Buzëqeshja i Lumtur Buzëqeshja i Lumtur Buzëqeshja Gjuhë

Mesazhi 2 nga 8 (8.404 Shikime)
Këshilltar
Postime: 12
Regjistruar: ‎17-09-2013

Për: Shpreh deshiren...

Te filloj pune tek ju Buzëqeshja i Lumtur Buzëqeshja i Lumtur

Mesazhi 3 nga 8 (7.899 Shikime)
Anëtar
Postime: 3
Regjistruar: ‎13-09-2013

Për: Shpreh deshiren...

Te na rritet rroga ishalla Buzëqeshja Shumë i Lumtur

Mesazhi 4 nga 8 (7.836 Shikime)
Kontribues me Vlere
Postime: 28
Regjistruar: ‎25-09-2013

Për: Shpreh deshiren...

te beni nje reklam te vetme ne jeten tuaj ku te thoni mbarteni numrin tuaj ne vodafone. se ju duket vetja se kush e di ca jeni.

Deri sa provat ti gjej vet i pari. atehere asgje nuk besoje.
Mesazhi 5 nga 8 (7.719 Shikime)
Këshilltar i Rastësishëm
Postime: 9
Regjistruar: ‎15-05-2014

Për: Shpreh deshiren...

Une per kete vit e kam mbaruar shkollen e mesme profesionale,dhe deshiroj,te filloj pune te punoj ne vodafone si operator,kjo gje me ka pelqyer gjithmone,dhe dua qe kjo enderr te me realizohet,kam nje ide timen qe ne tetor  te vitit 2014 mund te filloj pune ne kompanine vodafone ne qytetin tim te lindjes ne Korce....

 

Dega ime ne shkollen e mesme ka qene dega per elektronike,me pelqen shume kjo dege....

Mesazhi 6 nga 8 (7.087 Shikime)
Moderator
Postime: 133
Regjistruar: ‎10-08-2013

Për: Shpreh deshiren...

 

Te ftojme te dorezosh nje CV ne dyqanin per te cilin je i interesuar Llambro ose per aplikime te tjera mund te plotesosh formularin ketu: Aplikime

 

Suksese! Buzëqeshja Shkelje Syri

Mesazhi 7 nga 8 (7.080 Shikime)
Highlighted
Kontribues me Vlere
Postime: 40
Regjistruar: ‎25-09-2013

Për: Shpreh deshiren...

Do Doja Nje Smartphone Dhurat Vodafone Albania

Mesazhi 8 nga 8 (6.848 Shikime)