Suport

Kuriozitete

Ndihmë & Udhëzime
Kërko në forum:
Përgjigju
Vizitor i Rastesishem
Postime: 1
Regjistruar: ‎15-05-2017

Krediti

Postuar nga Android 4.2
Nese dua te mbyll skeden time dhe te terheq balancin e numrit tim si behet?
Mesazhi 1 nga 2 (206 Shikime)
Highlighted
Kontribues i Besuar
Postime: 56
Regjistruar: ‎27-12-2013

Për: Krediti

Postuar nga Nokia Lumia 830
Per tw çaktivizuar numrin mjafton te paraqitesh ne nje dyqan Vodafone me nje dokument identifikimi dhe ta bejne ata pa problem. Per balancen terhiqet a jo nuk e di. Bisedo me ta kur te shkosh atje.
tejanaqkilica
Mesazhi 2 nga 2 (190 Shikime)