Suport

Kampionati Boteror 2014

Ndihmë & Udhëzime
Kërko në forum:
Përgjigju
Community Manager
Postime: 185
Regjistruar: ‎02-08-2013

Jeni gati per Kampionatin Boteror te Futbollit 2014 ?

 

Me siguri qe prisni me padurim te shikoni ne fushe skuadren tuaj te zemres dhe te beni tifozllik per te.

Kjo ka per te qene nje vere fantastike dhe me pijet freskuese qe do te ofrohen falas ne stendat tona Brazili do te na duket shume afer! Buzëqeshja i Lumtur

 

Po cfare deshironi te mesoni me teper ne lidhje me kete kampionat, per cfare jeni me shume te interesuar - pamje, rezultate, gola, lojtare?


Ndani me ne komentet tuaja sepse kush e di, se shpejti mund t’ju befasojme me te tjera surpriza! Buzëqeshja Shkelje Syri

 

                   10305956_706317429429701_8442498149479716805_n.jpg

 

Teko
Community Manager
Forumi Vodafone Albania
Mesazhi 1 nga 7 (16.073 Shikime)
Këshilltar i Rastësishëm
Postime: 9
Regjistruar: ‎15-01-2014

Për: Jeni gati per Kampionatin Boteror te Futbollit 2014 ?

Me shume kuriozitete Buzëqeshja i Lumtur

Mesazhi 2 nga 7 (14.791 Shikime)
Anëtar
Postime: 5
Regjistruar: ‎18-09-2013

Për: Jeni gati per Kampionatin Boteror te Futbollit 2014 ?

Italiiiiaa Kampion Botee <3 


Mesazhi 3 nga 7 (14.786 Shikime)
Vizitor i Rregullt
Postime: 2
Regjistruar: ‎19-06-2014

Për: Jeni gati per Kampionatin Boteror te Futbollit 2014 ?

argentina lojtar

 

Mesazhi 4 nga 7 (14.460 Shikime)
Expert
Postime: 51
Regjistruar: ‎21-03-2014

Për: Jeni gati per Kampionatin Boteror te Futbollit 2014 ?

Postuar nga LG E440
Do kisha 1 sygjerim persa i perket kompanise tuaj,
Si kompani lider ne shqiperi do ishte e bukur qe ju te gjenit 1 ambjent te hapur dhe te benit transmetimin e finales se boterorit pervec kesaj mund te vendosni dhe aktivitete te tjera shtese per pas finales. mendoj se 1 organizim i ketille do i kishte hije kompanise tuaj.
Mesazhi 5 nga 7 (12.507 Shikime)
Vizitor i Rregullt
Postime: 2
Regjistruar: ‎19-06-2014

Për: Jeni gati per Kampionatin Boteror te Futbollit 2014 ?

per te shijuar ndeshjen argjentin holland

 

Mesazhi 6 nga 7 (12.326 Shikime)
Highlighted
Anëtar i Lartë
Postime: 2
Regjistruar: ‎16-07-2014

Për: Jeni gati per Kampionatin Boteror te Futbollit 2014 ?

Postuar nga Samsung GT-I9000
Gjermania kapione bote
Mesazhi 7 nga 7 (5.079 Shikime)