Ndihmë & Udhëzime
Kërko në forum:
Përgjigju
Vizitor i Rastesishem
Postime: 1
Regjistruar: ‎27-04-2017
Zgjidhje e Pranuar

Internet

Postuar nga Apple iPhone
Nje sugjerim kam, mbase nuk e llogarisni hic po permiresoni sherbimin persa i perket internetit se ja fusni kot fare mbaron interneti me 10 dite,2 jave para se te mbaroj afati i ofertes, ose shtoni njesit ose mos ja fusni kot me shpejtsine se duket vjedhje e hapur fare. U ben kaq muaj qe mendoj te ndroj operator por tani u bet t gjith bashk njesoj Ofertat e spo pyet kush fare per klientin. Buzëqeshja i Trishtuar((
Mesazhi 1 nga 3 (398 Shikime)
Vizitor i Rastesishem
Postime: 1
Regjistruar: ‎01-05-2017

Për: Internet

Postuar nga Apple iPhone
Me ofertat e reja qe keni bere ja keni fut kot .. mbarohet interneti pa u bere dy jave para edhe duke kursyer.. po beni gabim sepse po largoni klientat edhe un tani po mendoj te nryshoj nr
Mesazhi 2 nga 3 (378 Shikime)
Highlighted
Kontribues i Besuar
Postime: 56
Regjistruar: ‎27-12-2013

Për: Internet

Postuar nga Nokia Lumia 830
Mos beni "stream" vend e pa vend dhe oferta nuk mbaron. Merrni nje linje interneti ne shtepi. Çeshte ky mhb, paguani 1200 ne muaj, dhe kerkoni nga 10GB internet me shpejtesi 4G. I fusni cik duart ne xhepa se sbehet qameti dhe mos shikoni vetem interesin tuaj por edhe te kompanise e cila ofron sherbime te cilesise se larte. Jo maksimale, por shume te mira. Vodafone dhe mund te "vjedhi" por jo ne kete lloj menyre sepse eshte absurde akuza qe ngre ti. 2GB internet per mua personalisht jane mese te mjaftueshme. Nqs dua me shume, ose bej nje oferte tjeter, ose blej me teper GB internet.
tejanaqkilica
Mesazhi 3 nga 3 (363 Shikime)